Najbližší program

Hudobný stream

Prúd hudby, ktorý pre Vás vybrala hudobná dramaturgia TLISu

VISEGRAD FILM FORUM 2017

25.4.2017 19:00 - 29.4.2017 22:00

Nové mená, nové prednášky a výnimočné zážitky!
Už 6.ročník Visegrad Film Forum sa uskutoční 25. – 29. apríla 2017, v priestoroch Filmovej a televíznej fakulty VŠMU v Bratislave. Účastníkov čaká nabitý program, ktorý sa skladá z piatich vzrušujúcich dní plných prednášok, premietaní študentských filmov, prípadových štúdií zaujímavých projektov, diskusií a workshopov.

Na tento ročník je prichystaný takýto špeciálny program:

Collin Arthur - otec fenomenálnych bytostí. Legendárny britský tvorca make - up a špeciálnych efektov. Bez jeho práce by filmy ako Nekonečný príbeh, 2001: Vesmírna Odysea či Barbar Conan neboli tým, čím sú dnes. Dnes je o ňom známe, že tvoril bez použitia počítačovej grafiky.

Televízna produkcia - master clasy a diskusie zamerané na tému Televízna produkcia. Takisto plánujeme rozvinúť case study vybraného TV seriálu spojeného s hosťom.

Premietanie študentských filmov - filmy prídu predstaviť študenti z Filmovej akadémie Miroslava Ondříčka v Písku, študenti Univerzity Silesia z Katowic, za Maďarsko Esterházyho Univerzita z Egru, domácu pôdu predstaví spoluorganizátor podujatia Filmová a televízna fakulta VŠMU v Bratislave. Študenti odprezentujú svoje filmy v jednotlivých blokoch.

Viac info na https://www.visegradfilmforum.com/2017/ alebo https://www.facebook.com/VisegradFilmForum/?fref=ts .