Najbližší program

Dimenzia 94

21.2.2019 21:00 - 22:00
Nostalgický playlist zložený z toho najlepšieho, čo sa urodilo minulý rok na poli alternatívnej gitarovej muziky ;-) This Will Destroy You, Yob, Primo

BPM Radio Show

MOMENTÁLNE NEVYSIELA!!!
Každý pondelok o siedmej večer vám spríjemňuje BPM Radio Show, ktorú moderujú Fre$hpalo a Ado Prvý, ktorých show sa zameriava na rýchlosť 180 úderov za minútu a vyššie (ale často aj nižšie), presnejšie na štýl drum'n'bass, ktorý má aj rôzne odrody, ako napríklad neurofunk, liquid d&b, jungle, jump up, dancehall, reggae d&b atď.

Nechýbajú samozrejme aj pravidelné špeciálne rubriky, ako napríklad OLDSKOOL (venujúca sa starým junglom a d'n'b šlágrom z 90-tych rokov), NEWSKOOL (venujúca sa novinkám starým maximálne 2 týždne), SPECIAL (venujúca sa trackom, ktoré odohráme pri špeciálnej príležitosti) atď. Informovanie o drum'n'bassových akciách (nielen) v Bratislave je takisto samozrejmosťou.

Počas spoločne strávenych pondelkov nás navštevujú slávni, aj menej slávni (nielen) slovenský DJi alebo hostia, s ktorými mávame hlboké úvahy, preto vás vyzývame, aby ste si vždy v pondelok o 19:00 zapli Rádio TLIS, aby sme sa mohli spoločne zabaviť a vytancovať.

Facebook: www.facebook.com/bpmtlis

Archív: www.mixcloud.com/bpmtlis
www.soundcloud.com/bpmtlis

Témy:

Redaktori